Elektrilised jootekolb kit 220V 110V 60W Keevitus Jootma Ümbertegemine Jaama Soojuse Pliiats Repair Tööriistad

€18.31

€33.30

-45 %

Hinnang 

Uus

On laos

Jaga

Toote pakendi sisu kuva

S2-4 set

Reguleeritav Temperatuur Keevitamine Vahend x 1

Digitaalne Multimeeter x 1

Jootma Jobu x 1

Anti-Static Pintsetid x 1

Jootekolb Vihjeid x 5

Jootekolb Seista x 1

Traat Strippar Lõikur x 1

Elektroonilise Traat x 2

Jootma Taht x 1 8-In-1

Kruvikeerajad x 1

Tööriista Kott x 1

Kallis ostja,

Kui te tellida meie ülemere ladu tooted (Hispaania, Poola, Venemaa), kui makse aeg on reede ja nädalavahetus, siis me ei saa laeva pakett, kuni järgmisel esmaspäeval või teisipäeval, sest töötajad välismaale laod ei tööta nädalavahetustel, palun mõista.Kui te meeles, soovitame, et te teete osta esmaspäevast neljapäevani.Tänan teid ja soovin teile head uudised.

➥ Märkus

Kuna seal on palju seadistada, siis palun lugege hoolikalt läbi ja valige tellida.Kui teil on küsimusi, palun jätke sõnum.Kõik komplekti võimsus on 60W.USA pistik on 110V.EU/UK/AU pistik on 220V.

Kirjeldus

Täpsem Kütmise ja Jahutamise Tehnoloogia - sisemine-soojendusega keraamiline tehnoloogia jootmise relv teha jootekolb soojenevad kiiresti ja säästa energiat, see on ka hea, et temperatuur stabiilne; neli ventilatsiooni augud kohta jootekolb relv paremini soojuse hajumist, mis võib pikendada selle eluiga.

Laialdaselt & Carry Kaasaskantav - jootekolb vahendid laialdaselt kasutatakse keevitamisel circuit board, seadme remondi -, Kodu DIY harrastajad, ehted keevitus.Te võite võtta seda kuskil.

Nelja ventilatsiooni augud kohta jootekolb relv paremini soojuse hajumist, mis võib pikendada selle eluiga.

Unikaalne lüliti disain, mugavam ja ohutu kasutada.Parema kvaliteediga kui sarnaseid tooteid on algne eesmärk meie tehases toota tooteid.

8-in-1 täpsusega kruvikeeraja, väga mugav ja praktiline.

Lihtne kasutada Digitaalne Multimeeter mõõtmiseks KS&AC pinge,DC ja AC vool,takistus,dioodi ja pidevuse test.Mõõtevahendi funktsioon andmete hoida ja lugeda, suur LCD.

Kõrge kvaliteedi ja täieliku tarvikud, sa ei pea ostma täiendavaid tarvikuid, mis on mugav ja muretu.

Ladustamise kott kaitseb tooteid kahjustuste eest transpordil.Lõuend kott on väga mugav salvestada väikesed tööriistad ja lihtne teha,võite võtta seda kuskil remondi-või DIY.

➥ Nõuanded

➀ Eemaldada multimeeter tagakaas, sisestage AAA patarei(Patarei ei kuulu komplekti). ➁ Palun olla tõesti ettevaatlik, kui kasutate tööriistu vältimine pricks või muid vigastusi,Siis parem hoia seda kusagil lapsed ei jõua. ➂ Raua soojeneb kiiresti, nii et palun valige sobiv temperatuur.Töötavad pikki tunde ja kõrge temperatuur võib lühendada selle kasutusaega. ➃ Ei võimalda rauda, et tühikäigul töötemperatuur pikaks, siis võib See põletada jootekolb ja isegi muid asju. ➄ Puhata pärast iga 10 minutit, see on hea oma silmaga, samuti jootekolb.

Välismaal ladu teenindus

Märksõnad: electric soojuse vest, yihua 220v 60w, ksger t12, denon kõrvaklapid asendamine kõrva padjad, jootma jaam, komplekt jootekolb 60w, värvi pliiats, raua jootma, kuidas joota komplekt, ümbertegemine jaam

Mudeli Number S2-4
Väljundvõimsus 60W
Sertifitseerimine CE
Väljund Temperatuur 200-450
Sisend Voltagle US=110V, uk/au/eu=220V
Päritolu CN(Päritolu)
Temperatuuri Stabiilsus Reguleeritav
On Nutikas Seade No

Tasuta saatmine

Võite ka nagu