3Pc 60ML Kuiv Määrdeaine Jalgratta Kett Määrdeõli Mountain Road Bike Jalgratta Kett Remont Tööriistade Hooldus Greas Tarvikud

€5.07

€7.25

-30 %

Hinnang 

Uus

On laos

Jaga

Bullet Punkte:

1、Sobivad Eesmärgid: See on parim määrdeaine maantee ja mountain bike ketid ja trossid.Määrdeõli-vormid äärmiselt madala hõõrdumise katmine.

2、Pikka Kasutusiga: vedel määrdeaine vormide pikaajaline mantel kõigi ahela pindadele,hoides ära korrosiooni, parandamine, suunates ja suurendada kett elu.

3、Vett Tõrjuv: üksus on vett tõrjuv, kuid ei saa pesta.Olla sellest teadlik.

4、Hea Funktsioon: määrdeaine saab teha jalgratta komponendid viibimise puhasti, kesta kauem ja kestab edasi vaikselt.

5、Väga Vastupidav: See määrdeaine on väga vastupidav võrreldes kõigi teiste kett lubes, ja on keskkonnasõbralik ja ruumi säästa.

Kirjeldus:

1.See toode on spetsiaalselt kasutatud jalgrataste hooldus-ja see on toodab tunnuste põhjal jalgratta pööre / kett ja pidur süsteemi.

2. Määret saab tõhusalt eemaldada rooste, tolm ja vältida kahju ilma jäänud, tõhusalt suurendada vastupidavus ja korrosioonikindlus jalgratta seotud osad.

3. See sobib jalgrattad, nagu hoorattad, ketid, jõuülekanne, kaablikanalid, ülekande võllid, poldid ja muud liikuvad osad.

Kirjeldus:

Nimi: Jalgratta Hooldus Määrdeaine

Sisu: 60ml

Kehtivusaeg: kolm aastat

Pakkeleht

3 * Jalgrattamääre

Märksõnad: biker kett rahakott, chain lube, jalgratta õli, pro jalgratta tööriistakomplekt, antiik ahela kaitselüliti, bicycl, bike tarvikud üldist, kett remont, bike kit tööriista, jalgratta mtb tööriist

Päritolu CN(Päritolu)

Tasuta saatmine

Võite ka nagu