Auto Blind Spot Peegel Radarite Avastamise Süsteem Buick lacrosse 2009-BSD BSA BSM Mikrolaineahi Pime Jälgib Radari Detektorid

€149.60

€245.25

-39 %

Hinnang 

Uus

On laos

Jaga

Juhised kasutamiseks:

Kui ta avastab liikuvate sõidukite või inimeste lähedal, vastav LED hoiatus tuli vilgub, et häire.Kui häire tuli põleb, kui juht lülitab vastava omakorda valgus, LED alarmi märgutuli vilgub, ja summeri kõlab äratus.

Süsteemi parameetrid

Andur sagedus 24GHZ

Avastamise täpsus 0,25 CM

Maksimaalne tööulatus jalakäijate: 0,3 M-10M

Mootorratta: 0,3 M-10M

Auto: 0,3 M-20M

Alarm mõõtmise vahemik 0,3-20 meetrit

Süsteemi efficient auto> 98%

Jalakäijate> 95%

Alarm mode 1: LED on alati kohta

2: LED vilgub + buzzer

Veekindel reiting IP67

Tegutsevad praegu 200MA

Tööpinge 9V-16V

Töötemperatuur: -30 ℃ +80 ℃

Säilitamistemperatuur -40 ℃ +85 ℃

Avastamise nurk Horisontaalne 54 ° X Vertikaalne 28 °

Unction Sissejuhatus

Pärast paigaldamist seda süsteemi, kui sõiduk on käivitunud, mikrolaine andurid, mõlemal pool taga ja saadab mikrolaine punktis signaali tagasi.Kui sõidukil pimeda ala on avastatud, et läheneb, süsteemi protsesside peegeldunud signaali.Kui ta kinnitab, et on objekti läheneb, see hoiatab juhti, andes välja vastava heli-ja valgussignaale. 1.Kui sõiduk läheneb, vastav pool LED tuled hakkavad põlema, et kiire sõiduki tagaosa lähedal. 2.Kui LED põleb, kui juht lülitab vastava suunatuled, LED vilgub ja summeri heli, mis näitab, et pööre on riskantne sel ajal. 3.Pärast seda, kui sõiduk on peatatud, süsteem viivitusi 30s.Kui on olemas jalgrattad, elektriautod, mootorrattad, jalakäijate ja teiste sõidukite läheduses sõiduki, süsteemi süttib ja on oht, uste avamist.Palun kinnita, ohutus enne uste avamist.

Juhtmestik

Kollane joon on seotud ühise aku, aku B + punane joon siis ACC + Must joon maandus - Lülita tuled ühendage positiivne vastava lambi Muud pikendus juhe otse märgistatud vastavalt kaubamärk

Paigaldamise nõuded

Signaali edastava pind andur võib ainult tungivad plastist kaitseraua kest ja ei saa tungida metalli.Andur võib olla mõjutatud päevavalguslamp andur peaks olema kindlalt fikseeritud sulg või 3M liimi ilma loksutades.Anduri klemmid on vertikaalselt allapoole ja paralleelselt väljapoole 25 °

Toote Pilt

Toote Pilt 1)BSD vastuvõtva 1 Tk 2)Sensor 2 Tk 3)LED hoiatus tuli 2 PCsOptional: Eriline tagumine peegel 2 Tk 4)Väline summer 1 Tk 5)Peamised rakmed 1 Tk 6)BSD juhtmestik 1tk 7)Pikendus juhe 4 Tk 8)Fikseeritud bracket 1tk 9)3M teibiga 4 Tk 10)Juhend 1 Tk 11)Nurga all jalad, 1 Tk

Graafiline sissejuhatus

1.Süsteemi kiirgab helisignaal ja vilkuv punane tuli pärast sisselülitamist suunatuli. 2.BSD blind spot monitor 3.Alla 50 sekundi väljalülitamine tulekahju, radar tuvastab teepinna jooksul 15 meetrit taga, ja seal on vilkuvad tuled, et teile meelde tuletada. 4.Lihtne paigaldada, rinnapiimasarnane disain Kohtuda inimestega, kellel on erinevad vajadused, et summeri heli võib olla sisse lülitatud või välja lülitatud, ja heli taset saab reguleerida, 5.Liikuv objekt on lähenemas, ja kollane tuli vilgub, Kui vastav pool lülitab suunatuled sel ajal: punane tuli vilkuma, kui kiire on,Et buzzer piiksub meelde tuletada juhile, et on oht sõiduraja vahetamisel.

Rakenduse Funktsioonid ja Stsenaariumid

1. Vihmane ilm, esiklaasid ja peeglid on kaetud vee tilgad, ähmane nägemine, muutus tee on .väga ohtlik. 2. Fogay ilm, liiklus-nähtavus on madal, vaatenurga lühem, taga blur peegel, sõiduraja vahetamisel on ohtlik. 3 lumine ilm, klaas -, peegel jää, silmad olid häiritud, ähmane nägemine, muutus tee on väga ohtlik. 4. Tähelepanematus, vestelda teiste inimestega, pime muuta, väga ohtlik.

Paigaldamise protsessi skeem

Umbes pakend:

Tegelik pakendis kaup võib erineda pildil, Kuid võite olla kindel, Tooted on samasugused,Me lihtsalt valida tasuvam laevaliini kulud, teile madalama hinna.

Märkus:

1.Palun esitage korrektne postiaadress ja kontaktandmed, sa tead, kuller firma tagastab paketi pärast proovinud, et saavutada kaks korda.Kui see juhtub ja ostja nõudmisel meil saata pakk, ostja peaks vastutama kõik tagasi ja saata postikulu.tänan teid mõistmise ja tähelepanu.

Impordimaksu:

Me EI vastuta import maksu, Me püüame oma parima, et aidata meie ostjad, et minimeerida riski, et tasuda maksud.

Umbes Shipping:

hipment korraldatakse hiljemalt 3 tööpäeva jooksul pärast makse on kustutatud nii kaua, kui ostja teavet ja postiaadress on kinnitatud.Palun esitage õige postiindeks ja kehtiv telefoni number, et vältida viivitusi shipping.

1) tavaliselt Me laeva Free Shipping / www.parimvorm.ee Standard Shipping, DHL, EMS, ARAMEX --- me valida kõige odavamat teed seas neid teile.

2) Me ei saa laeva APO/FPO P. O BOX aadressid.

3) Kaug-ala tasu välistada, aadressid loetletud äärealade kohta DHL / UPS veebilehel, võetakse täiendavat US$30.

4) Brasiilia, Venemaa klientidele palun valige EMS, et ta saaks läbida toll kiiremini.

5) Keskmine Lihtne Riikides, Aafrika Riikides, palun valige ARAMEX shipping viisil.

6) Saudi Araabia klientidele pead näitama koopia/kelmuse vastuvõtja ID valitsuse tolli.

Märksõnad: BSD, radariavastaja combo venemaa, keskjooksu bsa, bsa püss reguleerimisala, radari detektorid combo, blind spot radar, radariavastaja combo 1, bsm, pimeala monitor süsteemi, bb30 ja keskjooksu

Asukoht Rearview mirror pöördega radar
OSD-Keel Hiina (Lihtsustatud)
Pinge 12V
Sobivus Näiteks Buick Lacrosse 2009-2014
Materjali Tüüp Plast
Toode Pimeala Tuvastamise
Tegutsevad Praegu 200mA
Päritolu CN(Päritolu)
Tüüp Nähtav
Brändi Nimi CARBAOHUI
Sertifitseerimine CE
Rääkida valik 15
Mudel BSD
Mudeli Nimetus BSD

Tasuta saatmine

Võite ka nagu