Xbox Seeria S/X MOVE Kontroller Laadija USB-Kaabel Powered laadimisdoki Playstation 3 Liigutage Juhtnuppu Gamepad Controle

€11.44

€21.19

-46 %

Hinnang 

Uus

On laos

Jaga

Kirjeldus:

Omadused

Akut Xbox Seeria S/X: taaslaetav aku on 2 võimsus 600mAh, mis on palju vastupidavam kui muud 500mAh tooteid.Kui see on täielikult laetud, see hoiab 4-5 tundi mänguaeg(iga aku).

Võrreldes ühekordselt AA patareid, see laetav aku võimalik salvestada rohkem raha ja teha suur panus keskkond.See laadimisjaama on täiendatud, et toetada Xbox Seeria S/X kontrollerid.

Mängu Kontroller Laadija Indikaator: See kontroller laadija Xbox on LED-Märgutuli, saate kontrollida aku taset teie Xbox Seeria S/X töötleja igal ajal.Aku indikaator on ees ekraanil oma laadimisjaama Xbox, punane LED laetuse indikaatorid omakorda roheline kui kontrollerid on täielikult laetud.

Aku Kaitse: See laadija on laadimise kaitse.Kui aku on täielikult laetud, sa ei pea muretsema kahju töötleja isegi siis, kui te unustate eemaldage aku aeg.

Charger Station ja 2 aku Laadimine Režiimid: Me kavandatud käesoleva laadija Xbox on stand-funktsiooni ja algne eesmärk oli, et salvestada oma Xbox controller, kui sa ei pea laadima.Samal ajal, saate kergesti leida seda, kui te seda vajate.Sest iga osa on individuaalne, see saab tasuta ühe töötleja ajal, või isegi lihtsalt patareid.

Tehnilised andmed:

Spetsifikatsioon:

Tüüp:Dual Kontroller Laadija Dock

Ühilduva:Xbox Seeria S/X töötleja

Aku maht:2 x 600mAh

Laadimisaeg :2-3 Tunni Jooksul

Tööaeg:4-5 Tundi(Iga Aku)

Laadimise LED Märgutuli :Punane Tuli

Täielikult Laetud LED Indikaator:Roheline Tuli

Sisendpinge :DC 5V

Komplekti Kuulub:

1 x Kontroller Laadija Dock

2 x Aku

1 x Type-C toitekaabel

Märksõnad: elo-power brick, dock nintendo lüliti, ps3, laadija telefonile, stand xbox seeria, tasuta playstation move, liiguta ratast, dock station, x box töötleja aku, mäng xbox

Sertifitseerimine CE
Päritolu CN(Päritolu)
Täielikult Laetud LED Indikaator roheline tuli
Laadimisaeg 2-3 tundi
Tööaeg 4-5 Tundi(Iga Aku)
Laadimise LED Märgutuli Punane valgus
Aku Maht 2 x 600mAh
Tüüp Dual Kontroller Laadija Dock
Ühilduva Mark/Mudel Microsoft
MicroSoft Mudel xbox
Brändi Nimi centechia
Ühilduva XBOX Seeria S/X Töötleja
Sisend Pinge DC 5V

Tasuta saatmine

Võite ka nagu